top of page

הצוות שלנו

במשך שנים למועמדים ישראלים שרוצים להגיש לתארים מתקדמים לא היה בית. הקמנו את נוגה כדי להגשים לישראלים כמוכם חלום, ולסייע בתהליך הקבלה ללימודים בחו"ל, בצורה הכי אישית שיש.

למה אנחנו

04

שותפים מלאים בתהליך

אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך בצורה אישית ומכווינה, בתהליך ההגשה עצמו, ותמיד שמחים ורוצים להכווין בנושאים אחרים שרק מישהו עם ניסיון בתהליך יוכל לעזור איתו. 

03

ניסיון במלגות ומימון

יש לא מעט ישראלים שלצערנו שלא הצליחו להגשים את החלום ללמוד

בחו"ל מפאת מימון. רוב היועצים שלנו זכו במלגה במהלך הלימודים,

ומאז שנוגה הוקמה, עזרנו לישראלים רבים לקבל מלגות בתארים שונים ומגוונים. היכולת לממן תואר ולשים

את הדאגות הכלכליות בצד כדי להתרכז בחוויה האקדמית היא קריטית, ואנחנו מנוסים ויודעים לעשות את זה איתכם.

02

מתמקדים במה שאנחנו טובים בו

לגרום לכם להתקבל. נשים את השלבים הטכניים בצד, ונתרכז בלספר את הסיפור שלכם בצורה אטרקטיבית בכדי להפוך את האפליקיישן שלכם לתחרותי ולכזה שיתמודד מול מאות ואלפי מועמדים אחרים, כדי שלבסוף תקבלו את מכתב הקבלה המיוחל. אנחנו מתגאים ביכולת שלנו לעבוד בצורה אישית ולהתחבר לסטודנטים שלנו(אתם!).

01

היינו במקום שלכם

עברנו את המסע המפרך של ההגשה ללימודים בחו"ל. בחרנו לעזור לכם להגשים את החלום, בדיוק כמו שאנחנו הגשמנו את שלנו. אנחנו מאמינים שהחוויה הזאת היא מעצימה, מפתחת ומשנת חיים (לא פחות) ונרצה להיות שותפים בתהליך שלכם בכל דרך ובצורה הכי אישית שיש.

להגיש לתואר בחו"ל זאת החלטה שמשנה חיים, וכדי להתחיל במסע הזה רצינו לתת את השירות הכי אישי, מזמין, ומקצועי שיש. לכל מועמד יתלווה יועץ אישי מתחילת התהליך ועד סופו. אנחנו מאמינים שכל הגשה, וכל מועמד, הם שונים, ולכן אנחנו עושים הכל כדי להתאים ולהפוך את תהליך ההגשה למהנה, מדוייק ומקצועי.

״
 תמיר אורן, מייסד ובעלים
 • בוגר תואר שני במנהל עסקים (MBA) ב-Imperial College London

 • בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת, אוניברסיטת תל אביב

 • מומחה ב-storytelling, עמידה מול קהל וליווי אלפי ישראלים וסטודנטים                           בינ"ל בהצגה עצמית וסיפור אישי

 • מלגאי של Chevening, מייסד ומנהל רשת הבוגרים של Chevening Israel

 • ניסיון של 10 שנים בתחום הדיפלומטיה הציבורית, בין היתר כמנכ"ל                                    ארגון StandWithUs UK במסגרתם הרצה על נושאי מיתוג וסיפור אישי 

 • שותף בניהול מלגת Israeli Public Policy Fellowship אשר מעניקה                                מלגות לתארי מדיניות ציבורית באוניברסיטת Harvard ו-Georgetown

 • מייסד מלגת "The Israel Leadership Foundation" אשר מעניקה                                   מלגות לסטודנטים ישראלים הלומדים בבריטניה בשיתוף הקהילה היהודית

 בת שבע בראבן, מנכ״לית ויועצת בכירה
 • בוגרת תואר שני במדיניות חינוכית בינלאומית (Ed.M) מ - Harvard

 • בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה, יחסים בינלאומיים ופילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב 

 • מנכל״ית חברת הייעוץ ״נוגה ללימודים בחו״ל״

 •  מנכל״ית אקסלרטור 50:50 startups ירושלים-בוסטון להקמת מיזמים משותפים ערבים-יהודים

 •  בעלת 10 שנות ניסיון בניהול ויזמות, בדגש על מגזר שלישי, מייסדת בית הספר Integraliah ללימוד שפות

הדרך לחלומות שלנו היא אפשרית. היא לא תמיד קורית איך שאנחנו מדמיינים ולרוב כרוכה בעבודה קשה, נחישות והרבה יצירתיות, אבל היא אפשרית! 

״
טעימה מצוות היועצים שלנו
ירדן קגן
שלי קלנר.jpeg
שלי קלנר
יקיר יוסובש
ירדן וולף
יעל ידלין
ליאנה וולך
סופי חצקביץ'
אסף לובין
WhatsApp Image 2023-03-08 at 14.59.47.jpeg
מאיה הולנדר
המלצות
ממליצים
מעיין, MBA
תואר ראשון, King's College London
Maayan.jpg

הגעתי ללונדון לפני כחצי שנה, וכחלק מהמעבר התחלתי להתעניין בהליכי הרשמה וקבלה ללימודי תואר ראשון פה בממלכה. באחד מהפוסטים בקבוצה נתקלתי ב"נוגה", וכשראיתי שהזמן הולך ומתקצר החלטתי לנסות ולהיעזר בהם.

אני מבינה יותר ויותר שההחלטה לקחת את השירות של נוגה הייתה ההחלטה הטובה ביותר שיכולתי לקבל. כבר מהרגע הראשון ניכרת התחושה הנעימה והרצון האמיתי לעזור ולחזק את הרצון להגיע הכי רחוק שאפשר- ולהאמין שזה בר השגה. לאורך כל התהליך הארוך והדקדקני הזה קיבלתי את התחושה שתהליך הקבלה שלי הוא הראשון בסדר העדיפויות- מענה בשעות לא שעות, ירידה עד הפרטים הכי קטנים כדי למצות כמה שאפשר את הפוטנציאל והגדלת ראש שלא מובנת מאליה בשום צורה. תהליך כזה, שדורש הרבה סבלנות ונחישות, יכל בקלות להראות אחרת. אבל אחרי חודש וחצי של עבודה צמודה- אפשר להגיד שזה היה אפילו מהנה ותרם לי מאוד ברמה האישית גם להמשך הדרך.

רוצה להודות מקרב לב לצוות המסור, להמליץ בחום להיעזר ביועצים המסורים והאכפתיים והרבה הצלחה לכולם!

כמה מכתבי קבלה משנת 2022-2023
מה שהיה לסטודנטים שלנו להגיד עלינו
bottom of page